Jesteś właścicielem starszego samochodu i masz poważne problemy z jego sprzedażą? A może posiadasz pojazd w naprawdę dobrym stanie i musisz jak najszybciej odzyskać z niego pieniądze? Wybierając Skup aut Częstochowa, nie tylko szybko spieniężysz każdy pojazd, ale także bezpiecznie, a do tego za rozsądną gotówkę, która na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Nasza bardzo doświadczona firma cieszy się ogromnym zaufaniem na rynku nie tylko z tego powodu, że przyjmujemy praktycznie wszystkie samochody. Ważnym powodem jest również to, że nasze wyceny są najbardziej konkurencyjne na rynku, a sama sprzedaż pojazdu nierzadko zajmuje zaledwie 24 godziny. Jak to jest możliwe?

Skup aut Częstochowa – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Nieustannie inwestując w swój dynamiczny rozwój, udało nam się stworzyć silną i naprawdę dużą bazę firm partnerskich, które odkupują od nas pojazdy. Jest to niesłychanie istotne, gdyż mogąc szybko sprzedawać swoje samochody, nie tracimy na nich, oferując swoim Klientom bardzo atrakcyjne ceny odkupu. Dodatkowo wpływa to pozytywnie na czas trwania całej transakcji. Odkupujemy auta praktycznie od ręki, nie czekając na to, aż sami znajdziemy na nie nabywcę. Skup aut z Częstochowy stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Nie jesteśmy firmą, w której opłaca się sprzedawać wyłącznie pojazdy w tragicznym stanie technicznym, mocno wyeksploatowane, powypadkowe czy po prostu takie, których remont nie ma już sensu. Z naszą pomocą można wygodnie sprzedać również pojazd stosunkowo nowy, nie tracąc czasu na szykowanie auta, wystawianie ogłoszeń i kontaktowanie się z potencjalnymi nabywcami.

Skup aut Częstochowa

Oto najlepszy przykład na to, jak skup aut Częstochowa profesjonalnie podchodzi do swoich Klientów i jak szybko można spieniężyć swój pojazd. Cały proces zamyka się w zaledwie kilku krokach:

– pierwszy kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem, który zaprezentuje wstępną wycenę auta;
– po akceptacji wyceny następuje umówienie się z pracownikiem, który przyjedzie na miejsce i dokona oględzin pojazdu;
– ostateczna wycena na miejscu, po której akceptacji następuje sprzedaż z wystawieniem umowy kupna-sprzedaży;
– wręczenie gotówki do ręki i zabranie samochodu własnym transportem.

To naprawdę proste i, co ważne, w wielu przypadkach od pierwszego kontaktu do chwili, w której Klient już trzyma pieniądze w ręku, mijają nawet zaledwie 24 godziny.

Skup aut Częstochowa gwarantuje bezpieczeństwo i uczciwość

Uczciwe wyceny samochodów zgodne z ich wartościową rynkową to jedno, ale nasza firma może zapewnić również swoim Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zawsze wystawiamy bowiem pełne umowy kupna-sprzedaży, a w przypadku odbioru pojazdów przeznaczonych do kasacji dokumenty, które są niezbędne do wyrejestrowania auta w urzędzie.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami z firmą Skup aut Częstochowa. Z przyjemnością wyjaśnimy zasady sprzedaży nam auta i zajmiemy się przygotowaniem wstępnej wyceny.

[ratings]

skup aut katowice

Wypełnij formularz wyceny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie. Formularz jest bardzo prosty, a jego wypełnienie zajmie Państwu jedynie kilku minut, a podane w nim informacje, umożliwią naszym rzeczoznawcom dokonanie rzetelnej wyceny. Rzetelne wypełnienie wszystkich pól przyspiesza wycenę samochodu, która może potrwać zaledwie 15 minut.

Przebieg sprzedaży w Skup aut Częstochowa

 • 1

  Wycena

  Wystarczy wypełnić rzetelnie nasz krótki formularz kontaktowy.

  Wypełnij formularz
 • 2

  Analiza

  Nasz zespół z Skup Aut Śląsk wyceni Twoje auto

 • 3

  Kontakt

  Nasz specjalista skontaktuje się z naszą propozycją.

 • 4

  Wypłata gotówki

  Kiedy następuje akceptacja oferty, dochodzi do transakcji i wypłaty gotówki.

Opinie klientów Skup aut Częstochowa

Naszym największym motywatorem do pracy, a zarazem sukcesem są nasi zadowoleni klienci. Poniżej przedstawiamy opinie kilku z nich.
Marek

Współpracuje z firmą Skup aut Częstochowa już od 2001 roku. Zawsze kiedy zmieniam model na lepszy to sprzedaje tej firmie swój starszy samochód. Zawsze bezproblemowo i zawsze dogodne warunki. Polecam.
Anna

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, z racji mojego wyjazdu potrzebowałam auto sprzedać maksymalnie w przeciągu dwóch dni, sprzedałam tego samego dnia od czasu wypełnienia formularza wyceny.

Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś!

Wycena do 15 minut