Szukasz możliwości szybkiej sprzedaży swojego starego samochodu, ale za rozsądne pieniądze? A może posiadasz auto całkiem nowe, w bardzo dobrym stanie, z którego szybko chcesz odzyskać rozsądną gotówkę? Skup aut Katowice sprosta wszystkim tym oczekiwaniom, oferując profesjonalne podejście, możliwość odkupu każdego pojazdu, a do tego naprawdę uczciwe ceny, które każdego pozytywnie zaskoczą.

Odkupimy Twoje auto za gotówkę

W standardowych przypadkach sprzedaż samochodu wiąże się z wieloma problemami. Przede wszystkim auto powinniśmy dobrze naszykować, solidnie wysprzątać i umyć, a następnie zająć się fotografowaniem i dodawaniem zdjęć. Następnie będziemy musieli poświęcać swój wolny czas na to, aby kontaktować się z potencjalnymi klientami i umawiać z nimi na spotkania. Niestety obecnie bardzo trudno jest sprzedać pojazd na wolnym rynku za rozsądną cenę i nierzadko przyjdzie nam nawet tygodniami czekać na nabywcę. Wybierając skup aut Katowice tego problemu absolutnie nie będzie. W ogromnej części przypadków odkup pojazdu realizowany jest w zaledwie 24 godziny po kontakcie z nami. Już podczas pierwszego kontaktu skup aut w Katowicach może orientacyjnie oszacować wartość pojazdu, udowadniając tym samym, że warto skorzystać z naszej pomocy.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantowany

skup aut katowiceWybór naszego skupu aut w Katowicach to dodatkowo także gwarancja bezpieczeństwa. Podchodzimy profesjonalnie do wszystkich naszych Klientów, wystawiając pełne umowy kupna-sprzedaży, które opiewają na kwoty wcześniej ustalone. W przypadku samochodów powypadkowych bądź takich, których remonty lub naprawy po prostu się już nie opłacają, wręczamy wszystkie dokumenty, które niezbędne będą do wyrejestrowania pojazdu w lokalnym urzędzie. Zatrudniamy dodatkowo zespół bardzo doświadczonych pracowników, najlepszych na rynku rzeczoznawców, którzy bardzo trafnie wyceniają pojazdy. Dzięki temu gwarantujemy atrakcyjne ceny niezależnie od tego, czy transakcja dotyczy auta stosunkowo nowego, starego i mocno zużytego, czy nawet uszkodzonego bądź powypadkowego.

Skup aut Katowice – przekonaj się, jak szybko możesz sprzedać pojazd

Cały proces sprzedaży jest w naszym przypadku niesłychanie prosty i zamyka się w zaledwie kilku krokach:

– kontakt z naszą firmą w celu zaprezentowania auta oddawanego na skup;
– wstępna wycena w czasie rozmowy telefonicznej;
– przyjazd pracownika na miejsce, który ostatecznie wycenia auto;
– spisanie umowy kupna-sprzedaży i wręczenie gotówki do ręki na miejscu;
– odbiór auta ze wskazanego miejsca własnym transportem.

Jeśli wybierzesz nasz skup aut Katowice, nie będziesz musiał się martwić tym, że auto jest niesprawne czy nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Posiadamy własne lawety i odbieramy auta naszych Klientów z dowolnego miejsca.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług firmy Skup aut Katowice.

[ratings]

skup aut katowice

Wypełnij formularz wyceny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie. Formularz jest bardzo prosty, a jego wypełnienie zajmie Państwu jedynie kilku minut, a podane w nim informacje, umożliwią naszym rzeczoznawcom dokonanie rzetelnej wyceny. Rzetelne wypełnienie wszystkich pól przyspiesza wycenę samochodu, która może potrwać zaledwie 15 minut.

Przebieg sprzedaży w Skup Aut Katowice

 • 1

  Wycena

  Wystarczy wypełnić rzetelnie nasz krótki formularz kontaktowy.

  Wypełnij formularz
 • 2

  Analiza

  Nasz zespół z Skup Aut Śląsk wyceni Twoje auto

 • 3

  Kontakt

  Nasz specjalista skontaktuje się z naszą propozycją.

 • 4

  Wypłata gotówki

  Kiedy następuje akceptacja oferty, dochodzi do transakcji i wypłaty gotówki.

Opinie klientów Skup Aut Katowice

Naszym największym motywatorem do pracy, a zarazem sukcesem są nasi zadowoleni klienci. Poniżej przedstawiamy opinie kilku z nich.
Marek

Współpracuje z firmą Skup aut Katowice już od 2001 roku. Zawsze kiedy zmieniam model na lepszy to sprzedaje tej firmie swój starszy samochód. Zawsze bezproblemowo i zawsze dogodne warunki. Polecam.
Anna

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, z racji mojego wyjazdu potrzebowałam auto sprzedać maksymalnie w przeciągu dwóch dni, sprzedałam tego samego dnia od czasu wypełnienia formularza wyceny.

Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś!

Wycena do 15 minut