Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług  profesjonalistów, z których pomocą będzie można w bardzo krótkim czasie sprzedać każdy samochód, niezależnie od jego stanu. Skup aut Śląskie to firma z wieloletnim doświadczeniem, która może pochwalić się zespołem świetnych pracowników oraz doskonale rozbudowaną bazą firm partnerskich. To dzięki temu jesteśmy obecnie tak konkurencyjni na rynku, oferując nie tylko uczciwe ceny odkupu, ale i ekspresowy odbiór pojazdu, jak i wręczenie gotówki do ręki z chwilą spisania umowy kupna-sprzedaży.

Skup aut Śląskie – przyjmiemy każde auto w dowolnym stanie

Nieustannie rozwijając swoją firmę, możemy dzisiaj przyjmować od naszych Klientów w zasadzie wszystkie auta dostępne na rynku. Dla nas nie ma znaczenia nie tylko to, jaka będzie to marka oraz jaki konkretne model. Przyjmujemy również auta z dowolnego rocznika, w tym między innymi:

– pojazdy stosunkowo nowe w bardzo dobrym stanie technicznym;
– auta starsze, mocno wyeksploatowane;
– samochody uszkodzone, których naprawy są już nieopłacalne;
– auta powypadkowe;
– pojazdy bez ważnego przeglądu.

Istotną zaletą skupu aut ze Śląska jest to, że już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego wstępnie, ale naprawdę precyzyjnie, nasz pracownik będzie w stanie wycenić konkretny pojazd. Ostateczna wycena jest udzielana naszym Klientom w momencie przyjazdu pracownika na miejsce i po wizualnej ocenie samochodu.

Uczciwe wyceny bardzo zbliżone do wartości rynkowych aut

Skup aut Śląskie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach firmy takie, jak nasza mogą kojarzyć się z mało atrakcyjnymi wycenami. W naszym przypadku jednak nie ma takiego problemu. Skup aut ze Śląska posiada doskonale rozbudowaną bazę firm partnerskich, mogąc tym samym w krótkim czasie sprzedawać swoje samochody. To z tego powodu nasze wyceny są bardzo mocno zbliżone do rynkowej wartości pojazdu, są uczciwe, a do tego pieniądze wypłacamy od ręki, nigdy nie odraczając w nieskończoność tego procesu.

Pełne bezpieczeństwo transakcji – skup aut Śląskie

Nasi Klienci mogą dodatkowo zawsze czuć się bardzo bezpiecznie. Podchodzimy profesjonalnie do naszej pracy i każdą transakcję kończymy wystawieniem pełnej umowy kupna-sprzedaży na kwotę, którą wcześniej ustaliliśmy. Naturalnie, jeśli odkupujemy pojazdy nadające się już jedynie do kasacji, to przekazujemy komplet dokumentów niezbędnych do jego wyrejestrowania.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami naszego skupu aut ze Śląska. W wielu przypadkach od zgłoszenia do fizycznej sprzedaży pojazdu mija zaledwie jedna doba, co w przypadku szukania nabywcy na wolnym rynku jest praktycznie niemożliwe do osiągnięcia.

[ratings]

skup aut katowice

Wypełnij formularz wyceny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie. Formularz jest bardzo prosty, a jego wypełnienie zajmie Państwu jedynie kilku minut, a podane w nim informacje, umożliwią naszym rzeczoznawcom dokonanie rzetelnej wyceny. Rzetelne wypełnienie wszystkich pól przyspiesza wycenę samochodu, która może potrwać zaledwie 15 minut.

Przebieg sprzedaży w Skup aut Śląskie

 • 1

  Wycena

  Wystarczy wypełnić rzetelnie nasz krótki formularz kontaktowy.

  Wypełnij formularz
 • 2

  Analiza

  Nasz zespół z Skup Aut Śląsk wyceni Twoje auto

 • 3

  Kontakt

  Nasz specjalista skontaktuje się z naszą propozycją.

 • 4

  Wypłata gotówki

  Kiedy następuje akceptacja oferty, dochodzi do transakcji i wypłaty gotówki.

Opinie klientów Skup aut Śląskie

Naszym największym motywatorem do pracy, a zarazem sukcesem są nasi zadowoleni klienci. Poniżej przedstawiamy opinie kilku z nich.
Marek

Współpracuje z firmą Skup aut Śląskie już od 2001 roku. Zawsze kiedy zmieniam model na lepszy to sprzedaje tej firmie swój starszy samochód. Zawsze bezproblemowo i zawsze dogodne warunki. Polecam.
Anna

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, z racji mojego wyjazdu potrzebowałam auto sprzedać maksymalnie w przeciągu dwóch dni, sprzedałam tego samego dnia od czasu wypełnienia formularza wyceny.

Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś!

Wycena do 15 minut