Próba samodzielnej sprzedaży samochodu na wolnym rynku często kończy się niestety niepowodzeniem przede wszystkim przez to, że rynek ten jest obecnie naprawdę mocno przesycony. Skup aut Sosnowiec oferuje swoją profesjonalną pomoc w takich sytuacjach, dzięki której można zyskać coś więcej, niż tylko atrakcyjną wycenę pojazdu przeznaczonego na sprzedaż. Dlaczego opłaca się skorzystać z naszych usług i sprzedać nam pojazd, niezależnie od jego stanu?

Skup aut Sosnowiec – oszczędzaj swój czas i uczciwie sprzedaj auto

Skup aut Sosnowiec

W przypadku sprzedaży na wolnym rynku podstawowym problemem jest niestety cena. Ponieważ jest on mocno nasycony, to sprzedanie pojazdu za jego wartość rynkową jest niezwykle trudne, nawet jeśli będzie to pojazd stosunkowo nowy i w doskonałym stanie technicznym. To jednak również strata naszego cennego czasu. Musimy auto naszykować do sprzedaży, nieustannie wystawiać oraz opłacać ogłoszenia, a do tego kontaktować się z klientami, umawiać na oględziny i wiecznie negocjować ceny.

W przypadku wyboru skupu aut z Sosnowca proces ten jest o wiele prostszy i szybszy, nierzadko trwając zaledwie 24 godziny od zgłoszenia. Całość zamyka się w następujących krokach:

– zgłoszenie do naszej firmy chęci sprzedaży pojazdu z dołączeniem szczegółowego opisu jego stanu technicznego;
– nasz pracownik po zapoznaniu się ze zgłoszeniem wstępnie wycenia auto i oddzwania ze swoją ofertą;
– po jej akceptacji Klient umawia się z pracownikiem na wizualne oględziny pojazdu, zawsze w dogodnym terminie i tam, gdzie pojazd aktualnie się znajduje;
– po oględzinach następuje ostateczna wycena, po której akceptacji spisywana jest umowa kupna-sprzedaży;
– nasi Klienci otrzymują pieniądze do ręki.

Nie trzeba się przejmować nawet tym, że auto nie posiada ważnych badań technicznych lub nie jest zdatne do jazdy po drogach publicznych. Skup aut w Sosnowcu posiada własne lawety, samodzielnie odbierając pojazdy z dowolnego miejsca.

W pełni bezpieczne transakcje

Dbamy oczywiście o najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych Klientów. Skup aut w Sosnowcu każdą transakcję kończy wystawieniem pełnej umowy kupna-sprzedaży, która zawsze dotyczy kwoty, jaka została ustalona z naszym pracownikiem. Ponieważ przyjmujemy również auta przeznaczone do kasacji, w tym powypadkowe, to wystawiamy także odpowiednie potwierdzenia wymagane przez urzędy do bezproblemowego wyrejestrowania auta.

Skup aut Sosnowiec – sprzedaj swój pojazd za rozsądne pieniądze

Dodatkowo jako jedyni na rynku oferujemy tak atrakcyjne wyceny pojazdów, praktycznie zawsze bardzo mocno zbliżone do ich realnej wartości rynkowej. Jest to możliwe dzięki stałemu inwestowaniu w swój rozwój i poszerzaniu bazy naszych partnerów, którzy sprawnie odkupują auta od nas.

Możesz przekonać się już teraz, jak atrakcyjną cenę jesteśmy w stanie zaoferować za Twój pojazd. Kontakt ze Skup aut Sosnowiec nic nie kosztuje, a przygotowana przez naszego pracownika wycena do niczego nie będzie zobowiązywała.

[ratings]

skup aut katowice

Wypełnij formularz wyceny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie. Formularz jest bardzo prosty, a jego wypełnienie zajmie Państwu jedynie kilku minut, a podane w nim informacje, umożliwią naszym rzeczoznawcom dokonanie rzetelnej wyceny. Rzetelne wypełnienie wszystkich pól przyspiesza wycenę samochodu, która może potrwać zaledwie 15 minut.

Przebieg sprzedaży w Skup Sosnowiec

 • 1

  Wycena

  Wystarczy wypełnić rzetelnie nasz krótki formularz kontaktowy.

  Wypełnij formularz
 • 2

  Analiza

  Nasz zespół z Skup Aut Śląsk wyceni Twoje auto

 • 3

  Kontakt

  Nasz specjalista skontaktuje się z naszą propozycją.

 • 4

  Wypłata gotówki

  Kiedy następuje akceptacja oferty, dochodzi do transakcji i wypłaty gotówki.

Opinie klientów Skup Sosnowiec

Naszym największym motywatorem do pracy, a zarazem sukcesem są nasi zadowoleni klienci. Poniżej przedstawiamy opinie kilku z nich.
Marek

Współpracuje z firmą Skup aut Sosnowiec już od 2001 roku. Zawsze kiedy zmieniam model na lepszy to sprzedaje tej firmie swój starszy samochód. Zawsze bezproblemowo i zawsze dogodne warunki. Polecam.
Anna

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, z racji mojego wyjazdu potrzebowałam auto sprzedać maksymalnie w przeciągu dwóch dni, sprzedałam tego samego dnia od czasu wypełnienia formularza wyceny.

Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś!

Wycena do 15 minut